Glob dhe Pen Shfaq më të madhe

Glob dhe Penë

ALS0014

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Aksesor per tavoline zyre per t'i dhene nje pamje ndryshe vendit tuaj te punes

Glob, mbajtese kartvizitash dhe mbajtese stilolapsi te gjitha sebashku ne nje kombinim perfekte

Mund ta personalizoni me emrin qe deshironi

Permasat 28x15 cm

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: