Mates Aktiviteti Jawbone Up Move Blue Burst

NP0817

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mates Aktiviteti Jawbone Up Move Blue Burst

Ju ndihmon te jeni gjithmone ne forme, te humbisni peshe dhe te kenaqeni duke e bere kete gje.
Mat hapat, ushtrimet, kalorite e djegura, oret e gjumit dhe cilesine e gjumit. Per rezultate me te mira mbajeni matesin UP MOVE ne kycin e dores gjate nates kur jeni ne gjum.

Monitoron ushqimet, pijet, kalorite, ushqyesit dhe perdorni aplikacionin Up App Food Score per te marre vesh menjehere nese po hani ushqimet e duhura.

Ju lidh me miqte ose familjaret ne menyre qe te arrini objektivat sebashku dhe te shikoni kush po ecen me mire me aktivitetin ne grupin tuaj.

Kompatibel me Sistemet iOS dhe Andorid. Eshte e nevojshme te instaloni aplikacionin falas per smartphone "Jawbone UP"