Cante Mat per Femra GV Medium

Leke 8,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per Femra GV ne versionin medium

Nje imitim shume i mire i markes origjinale Givenchy

Me forme kove me bazament te qendrueshem

Canta eshte me rripa te shkurter  qe mund te mbahet ne dore por mund te kthehet edhe ne cante krahu me ane te nje rripi me te gjate qe ka bashkangjitur

Material lekure e perpunuar me ngjyre te zeze mat

Hapja dhe mbyllja me zinxhire te madh silver cka i jep nje pamje shume fine cantes

Kombinohet lehte , eshte e plote dhe shume serioze per zonjat apo grate qe canten e konsiderojne si aksesorin me te nevosjhem per nje paraqitje te jashtme te kuruar ne detaje.

E gjithe canta bashke me zinxhirin 37 cm, pjesa e poshteme mbeshtese 26 cm dhe lartesia 20cm