Cante per Femra me Dy Hapje

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per femra me dy hapje kryesore

Materiali lekure e perpunuar 

Me rrip zinxhiri me nderthurje lekure shume fine

Mbylllje magnetike me dizenjon metalike logon e markes

Shume zinxhire dhe ndarje ne brendesi te cantes dhe jashte saj

Praktike dhe e thjeshte per shkak te nderthurjes se detajeve klasike me ato te perditshme

Permasat: 30x19 cm