Cante Kastor per Femra GG

Leke 6,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per femra GG

Materiali kastor mjaft i bute

Imitim shume i mire i markes origjinale

Me logon e markes ngjyre gold te pjesa e hapjes dhe mbylljes

Zinxhiri metalik dhe shume xhepa ne brendesi te cantes

Mjaft fine per raste te vecanta dhe jo vetem

Permasat: 26x17cm