Cante per Femra H me Dry

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante per femra me dry

Per sigurine e cantes tuaj dhe sendeve personale qe mbani, ju mund ta mbyllni ate me dry

Material lekure e perpunuar me rripa te shkurter

Me nje pjese cope tek rripat e cantes qe i jep cantes nje pamje shume te kendshme

Praktike e vogel dhe e thjeshte

Permasat: 30x 25 cm