Pranga me Pellush te Kuq Shfaq më të madhe

Pranga me Pellush te Kuq

SE0683

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pranga me pellush te kuq

Pranga me pellush te kuq pasioni.

Tani je ti qe komandon! Mbertheni partnerin ose partneren tuaj me keto pranga dhe beni me te çfare te deshironi!

Ekploroni fantasite tuaja fetish me keto pranga. Te veshura me pellush te bute, keto pranga do e mbajne partnerin tuaj te lidhur dhe ti japin nje pamje seksi.

Por ajo qe do ju eksitoje me shume, eshte ndjenja e dominimit dhe pushtetit qe ju jep momenti kur lidhni dike me keto pranga, çelesin e te cilave e keni vetem ju dhe vetem ju mund te vendosni per ti hapur ... gjithmone nese do doni ti hapni.

Mekanizmi i kycjes ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celsat, dhe dizenjimi i tyre i qendrueshem ju siguron qe jane per te luajtur fort.