Seria Libra me Pop Up

JB0273

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Në këtë set magjik gjenden pesë përralla të mrekullueshme me pop up:

“Maçoku me çizme”, “Borëbardhja”, “Hirushja”, Llamba e Aladinit” dhe Kësulkuqja”.

Këto sete ndihmojnë në zhvillimin e inteligjencës së fëmijës tuaj.

Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 3-6 vjeç.