Seria “Mësoj dhe njoh” Shfaq më të madhe

Seria “Mësoj dhe njoh”

BAO0482

Leke 3,750

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky është seti më i mirë që fëmija juaj të fillojë të marrë mësimet e para: Numrat, kafshët dhe natyrën.

Përmes këtyre tre librave, jo vetëm ka informacione, por ka edhe teste që i bëhen direkt fëmijës tuaj, i cili zgjedh përgjigjet e sakta ose të gabuara përmes shtypjes së butonave.

Ky set është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç.