Clementoni 50 Lojra Edukative +10 Lojra Multi Sapientino Shfaq më të madhe

NOL0124

Clementoni 50 Lojra Edukative +10 Lojra Multi Sapientino

Leke 2,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

50 lojra edukative te markes Clementon

Seti permban 50 lojra edukative dhe 10 lojra Multi

E pershtatshme per femije 3-6 vjeç

Posacerisht per moshen parashkollore 

Mesoni femijet tuaj njekohesisht duke e argetuar